Satınalma Adımları Nelerdir!

1- Plazamızdan araç satın almak üzere web sitemizden seçilen aracın; peşin ya da kredili ödeme şeklinin belirlenmesi,
2- Kredili alım seçeneği için; uygun banka ya da finans kurumu seçimi, detaylı kredi hesap tablosunun incelenmesi ve form doldurarak krediye başvurulması,
3- Ön ödeme/kapora ile aracın ayırtılması (Herhangi bir nedenle, satın alımdan vazgeçilmesi halinde, alınan bedel kesintisiz olarak iade edilir.) ,  
4- Ayırtılan araç ile ilgili kalan işlemler için; yetkililerimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçişinin beklenilmesi.

Bundan sonraki; ile fiziki araç kontrolleri ve araç teslimatı gibi tüm işlemler yöneticilerimiz ve uzman personellerimizce bizzat plazamızda* gerçekleştirilecektir. Detay Bilgi >>


*Sonradan doğabilecek ihtilafların önüne geçebilmek adına; geri kalan satış adımlarını online tamamlamak yerine, yüzyüze gerçekleştirmeyi tercih etmekteyiz.
Bu nedenle, yukarıdaki ilk 4 adımdan sonrasını; satın alacağınız aracı, bizzat fiziken detaylı şekilde incelemeniz neticesindeki, son kararınıza göre tamamlamayı uygun görüyoruz.

Çünkü; noter satışı ve teslimat öncesi, fiziken görmeden aldığınız aracı, yasal hakkınız nedeni ile dahi; iade etmeniz, ciddi bir süreç ve emek gerektirmektedir. Ayrıca, böyle bir durumda, araç için, herhangi bir kredi kullanmış iseniz; bunun kapatılması, işlemiş kredi faizinin iade edilemeyecek olması ve yapılmış bazı masrafların da geri alınamayacak olması nedenleri ile tavsiye etmiyoruz!

5- Siz, yetkililerimiz ile kalan işlemler için görüşmeye başladığınız andan itibaren; satın almaya karar verdiğiniz araç tekrar servisimize girer ve ilk başta yapılan tüm kontrol işlemleri ile detaylı bir şekilde tekrar yapılır. Ardından da; teslimat birimimiz servisten aracı teslim alır ve bu kez de ile size aracın tüm kontrollerini yaparak teslime hazır hale getirirler.