Hakkımızda

Neziroğlu Grubu, 1 Mart 1970 yılında Emekli Piyade Albay NEZİR NEZİROĞLU tarafından, Kültür Sokak 145/1-B, Tandoğan, Ankara adresinde bulunan 24 m2 lik bir bakkal dükkanı devralınarak "NEZİROĞLU TİCARET" unvanı ile Skoda kamyonetleri, Jawa ve Station motosikletleri ve yedek parçaları acenteliği ile ticari hayata atıldı.

Bayrağı devralan Berat Serdar Neziroğlu ile Otomotiv tarihinde ilkleri başaran firma ünvanını almıştır.

Kuruluşundan sonraki yıllarda Skoda, Jawa, BMC ve Lada yetkili satıcılığı ile faaliyetlerini sürdürdü; 1984 yılında alınan "Isuzu Ticari Araçları Yetkili Satıcılığı" ve 1986 yılında alınan "Renault Yetkili Satıcılığı" ile de büyüme yönünde önemli adımlar attı. 1 Mayıs 2005 tarihinde Hyundai ve hemen sonra Suzuki ve Geely markalarını bünyesine katarak ve N2 (Neziroğlu İkinci El), Neziroğlu Sigorta,Amiral Filo Yönetimi, Neziroğlu Exclusive ile büyümeye devam etti.

Kuruluşumuzdaki temel prensipleri özenle koruyarak, geleneğe daima önem vererek ancak çağın ötesinde plan ve projeleriyle ise yenilikçi bir çizgide emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

1 Mart 1970 yılında kurulan Neziroğlu Grubu kuruluşumuzun, yeni nesillere esin vermesini arzu ettiğimiz bir kültür eseri ile kutlamak istedik. Ortaya koyduğumuz bu eser bizlerin gönül verdiği:

Yıllar içinde özenle oluşturulmuş, ünlü Türk tespih sanatcılarının nadide eserlerinden seçilmiş binlerce tespihten meydana gelen Türk Tespih Sanatı – Neziroğlu Koleksiyonu albümleridir.

Paylaştığımız Değerler

Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüstlük ve sadakat

Bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşılmasını teşvik eden takım ruhu

Neziroğlu'nun bir parçası olmaktan ve yapılan işten duyulan gurur

Çevremizde ve dünyadaki değişimi önceden sezebilen hayal gücü ve yaratıcılık

Değer katan, üreten ve başaran insanlar arasında olmak için gerekli hırs ve iddia

Durumu yalın ve olduğu gibi değerlendirmek

Olumlu ve etkin olmak için gerekli gerçekçilik

Müşteriyi birinci sıraya koyan her seviyede mükemmeliyetçilik

Değişmeyen yegane şey değişime yatkınlık.

Misyonumuz

"Sürekli yaptığımız şey neyse biz de oyuz. O halde mükemmellik bir eylem değil, alışkanlıktır."

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, en iyi hizmeti vermek ve lider bir otomobil satıcısı olmaktır.

İkinci el araç satış ve destek hizmetlerini vermek için 2003 yılında Neziroğlu Motorlu Araçlar bünyesinde oluşturulan Neziroğlu (Neziroğlu İkinci El), 2004 yılında da kurumsallaşmasını tamamlayarak ,vermiş olduğu yüksek kalitede hizmet ile kısa zamanda, otomotiv sektörünü takip eden herkesin bildiği, güvenilir bir ikinci el araç satış markası haline gelerek sektöre değişik bir bakış açısı getirmiş, firmamız Neziroğlu İkinci El, Amiral Filo Yönetimi ve Neziroğlu Sigorta ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir...